Mūsų teikiamos paslaugos

Buhalterinės paslaugos Vilniuje ir visoje Lietuvoje

Kiekvienas žmogus, kuriantis savo verslą, susiduria su buhalterija. Tai yra sritis ne tik atimanti daug laiko, bet ir reikalaujanti daug patirties bei žinių. Norint išvengti šių sunkumų ir laiką skirti verslo vystymui, buhalterinės paslaugos yra puikus pasirinkimas. Buhalterinės paslaugos teikia buhalterines apskaitas, konsultuoja buhalteriniais, mokestiniais klausimais, atstovauja klientams ir t.t., taip sutaupydami žmogaus laiką, kurį jis tuo metu gali skirti savo pagrindinei veiklai.

Darbo užmokesčio apskaita

Darbo užmokestis - tai atlyginimas už darbą, kuris apima pagrindinį darbo užmokestį ir visus papildomus uždarbius. Norint tiksliai apskaičiuoti bei mokėti darbo užmokesčius, yra reikalinga darbo užmokesčio apskaita. Tam yra naudojami įvairūs darbo apskaitos dokumentai. Apmokėjimą už darbą apskaičiavimus lemia įmonės dydis, organizacinė struktūra, veiklos pobūdis.

Pirkimo ir pardavimo sąskaitų faktūrų registravimas

Pardavimo sąskaita faktūra išrašoma pirkėjui parduodant prekes ar paslaugas. Profesionalūs buhalteriai kiekvieną mėnesį veda PVM sąskaitų apskaitą.

Vyr. Buhalterio paslaugos

Vyr. Buhalterio paslaugos tinka įmonėms, kurios dalinai tvarko apskaitą (turinčioms apskaitininką). Pirminiai duomenys yra suvedami įmonėje, o vyr. Buhalteris iki galo atlieka visas buhalterines prievoles (patikrinti, apdoroti, susisteminti).

Apleistos buhalterijos tvarkymas

Jeigu buhalterinė apskaita yra vedama aplaidžiai, neprofesionaliai arba visai nėra vedama, tokiu atveju yra reikalingas apleistos buhalterijos tvarkymas. Pasirinkus šią paslaugą, reikia pateikti būtinus ankstesnius apskaitos vedimo dokumentus ir banko sąskaitos išrašą, tuomet bus sutvarkyta buhalterinė apskaita, ištaisytos ankstesnės buhalterinės apskaitos klaidos, pateiktos reikiamos deklaracijos.

Buhalterinės paslaugos ne pelno siekiančioms organizacijoms

Buhalterinės paslaugos taip pat tvarko nevyriausybinių organizacijų, labdaros-paramos fondų, bendrijų, viešųjų įstaigų buhalteriją. Padeda teikiant paraiškas ir ataskaitas įvairiems fondams.

Kas yra PVM? PVM deklaracijų parengimas

PVM - pridėtinės vertės mokestis - mokestis, imamas nuo papildomai sukurtos vertės, taip pat antkainių. Tai netiesioginis mokestis, kuris sukuriamas visais prekių, darbo ir paslaugų gamybos proceso etapais ir yra mokamas į biudžetą parduodant. Buhalterinės paslaugos parengia PVM deklaracijas.

Buhalterinės paslaugos nuotoliniu būdų

Nuotoliniu būdu teikia buhalterinės paslaugos susilaukia vis didesnio susidomėjimo. Buhalterinės paslaugos nuotoliniu būdu turi daug privalumų, tokių kaip: mažesnė teikiamų paslaugų kaina, paslaugos teikiamos nenutrūkstamai, galimybė sutaupyti laiko, platus teikiamų paslagų pasirinkimas, užtikrinama paslaugų kokybė.

Atstovavimas valstybinėse institucijose “Sodra” ir “VMI”

Tvarkant pačiam buhalteriją neretai susiduriama su keblumais bei problemomis bendraujant su “Sodra” bei “VM” ir kitomis įstaigomis, su kuriomis turint savo verslą bendrauti tenka neišvengiamai. Buhalterinių paslaugų teikėjai žino kaip bendrauti su tokios įstaigomis, kokias formas kuriuo metu naudoti ir kaip greičiau įvykdyti viską, ko reikia.

Pelno-nuostolio ataskaitos

Tai yra viena iš pagrindinių trijų įmonės finansinių ataskaitų (apart balanso ir pinigų srauto ataskaitos). Ši finansinė ataskaita parodo įmonės finansinį rezultatą laikotarpiui, kuriam ši ataskaita yra sudaryta.

Buhalterinės paslaugos už GERĄ KAINĄ - Rinkitės profesionalus

Ilgalaikio turto nusidėvėjimo skaičiavimas

Ilgalaikio turto nusidėvėjimo skaičiavimą galima atlikti kiekvienam ilgalaikio turto vienetui atskirti arba visiems ilgalaikio turto vienetams kelių mygtukų paspaudimu. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas gali būti skaičiuojamas vienam mėnesiui arba keliems mėnesiams iš karto. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas skaičiuojamas tik tiems ilgalaikio turto vienetams, kurių statusas eksplotuojama.

Finansinių ataskaitų rengimas

Finansinė ataskaita tai yra formalus dokumentas, nusakantis įmonės ar kitos organizacijos finansinę būklę ir veiklą. Įmonės ir kitos organizacijos rengia tik pagal įstatymus privalomas finansines ataskaitas. Šių privalomų finansinių ataskaitų rinkinys susideda iš: balanso, pelno ataskaitos, pinigų srauto ataskaitos, nuosavo kapitalo pokyčių ataskaitos.

Mūsų kontaktai

Įmonės kodas: 300008270

PVM mokėtojo kodas: LT100000900818

Adresas: Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius

Telefonas: +370 654 39120

El. paštas: info@audikom.lt

Gauti pasiūlymą