Mūsų teikiamos paslaugos

KASDIENĖ APSKAITA

Vedame pirminių dokumentų, grynųjų pinigų, avansinės apyskaitos apskaitą. Registruojame ir kontroliuojame kasos knygas. Taip pat atliekame komandiruočių bet ilgalaikio turto apskaitą.

SANDĖLIO APSKAITA IR TARPININKAVIMAS

Atliekame analitinę ir sintetinę sandėlio apskaitą kiekine ir sumine išraiška. Taip pat siūlome inventorizacijos dokumentų paruošimą bei pagalbą atliekant inventorizaciją. Vedame mokesčių apskaitą VMI, VSDFV, Statistikos departamentui, Muitinės departamentui ir kitoms valstybinėms institucijoms.

APLEISTA BUHALTERIJA

Neskiriant daug dėmesio buhalterijai, nespėjant išanalizuoti visų mokestinių pakeitimų ir dėl kompetencijos stokos dažniausiai buhalterija yra apleidžiama. Tokiu atveju mes atstatome tokios buhalterijos duomenis, suderiname likučius, patiksliname deklaracijas ir ataskaitas – įmonė darbą pradeda nuo teisingų ir informatyvių duomenų, kas labai svarbu priimant sprendimus versle.

DOKUMENTŲ TVARKYMAS

Teikiame dokumentų tvarkymo, saugojimo ir archyvavimo paslaugas. Taip pat paruošiame dokumentus archyviniam saugojimui pagal LR įstatymus ir kitus galiojančius teisės aktus. Naikiname dokumentus ir įforminame dokumentų naikinimo ataskaitas, atlikus darbus išvežame ir paruošiame dokumentų apyrašus ir sąrašus.

KITOS PASLAUGOS

Suteikiame įmonėms registracijos adresą. Pagal pageidavimą rengiame įvairias informatyvias ataskaitas įmonės vadovams. Taip pat konsultuojame apskaitos, mokesčių, darbo kodekso klausimais. Esant poreikiui Jūsų įmonė gali pasinaudoti mūsų biuru su panoraminiais langais į Vingio parką kaip Jūsų susitikimo vieta.

DARBAS PER NUOTOLĮ

Esant poreikiui galime tvarkyti buhalteriją kliento ofise. Visi dokumentai būtų saugomi pas klientą. Tai tas pats kaip samdomas buhalteris, tačiau klientui nereikia rūpintis kompiuterine įranga, kanceliarinėmis prekėmis, darbų sauga ir kt.

Mūsų kontaktai

Įmonės kodas: 300008270

PVM mokėtojo kodas: LT100000900818

Adresas: Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius

Telefonas: +370 654 39120

El. paštas: info@audikom.lt